معرفی مهاب آب ایرانیان

مدیریت شرکت مهاب آب یرانیان از سال 1367 فعالیت صنعتی خود را آغاز کرد.

ابتدا در شرکت کامراد در قسمت مدل سازی قبول خدمت نمود، بعد از 5 سال فعالیت در سال 1371   اولین مدل سازی حرفه ای در استان قم را تاسیس نمود.

ایشان خواستار انتقال تجربیات خود به نسل آینده بود و در ضمن فعالیت های صنعتی خود به تدریس در هنرستان های استان می پرداختند.

آقای ذبیح اله بیکی در سال 1377 شرکت مهاب آب ایرانیان را تاسیس و در زمینه تولید شیرآلات صنعتی چدنی شروع به فعالیت نمود.

و در سال های متوالی موفق به گسترش تولیدات خود شد به گونه ای که دارای 21 نوع محصول از سایز 50 الی 400 میلیمتر می باشد.

شرکت مهاب آب ایرانیان دارای خط تولید کامل و مجهز به دستگاه های روز می باشد، که شامل واحد های: تحقیق / طراحی / مدل سازی /  کنترل کیفی / ریخته گری / ماشین کاری /  رنگ کاری / مونتاژ / تست  می باشد.

در سال های فعالیت خود موفق به دریافت گواهی های مختلف از جمله : استاندارد ، کار آفرین برتر ، گواهی آب و خاک و… شده است.

شرکت  نمایشگاه های مختلف  داخلی از جمله : آب و فاضلاب و تاسیسات  و در سطح  بین المللی اقدام کرده است.

و همواره در تلاش برای گسترش فعالیت های خود بوده اند و به یاری حق این توسعه پایدار خواهد بود.

واحد R &D

در دنیای امروز عدم پیشرفت به منزله نابود شدن است و ما برای تحقق و رسیدن به آرمان های خود نیاز به نوآوری و به روز کردن تولیدات و خطوط تولید داریم از این رو واحد تحقیق و توسعه با بکار گیری مهندسین مجرب و خلاق یکی از واحد های مهم این شرکت می باشد . با استفاده از نرم افزار های روز دنیا

واحد مدل سازی و قالب سازی

نمونه ها و مدل ها طراحی شده توسط واحد R&D با استفاده از تکنولوژی روز دنیا توسط دستگاه های فرز CNC و پرینتر سه بعدی در این واحد ساخته می شود .

واحد ریخته گری

ریخته گری   تمام قطعات این شرکت در این واحد انجام می شود که مجهز خط قالب گیری ماسه co2 ، کوره القایی ، دستگاه ماهیچه شل و آزمایشگاه   می باشد.

واحد سنگ کاری

در این واحد قطعات شات بلاست و سنگ کاری می شوند و قطعات جهت ماشین کاری و رنگ کاری آماده می شوند

واحد ماشین کاری CNC

تمامی قطعاتی که نیاز به ماشین کاری دارند، در این واحد با استفاده از دستگاه های مخصوص و به روز ماشین کاری می شوند .

واحد رنگ کاری

در این واحد تمامی قطعاتی که به پوشش نیاز دارند توسط رنگ پودری به روش الکترو استاتیک به طور کامل پوشش داده می شوند، و در کوره توسط مشعل های تابشی رنگ به طور کامل پخت می شود.

واحد منتاژ

قطعاتی که  پس از ماشین کاری و رنگ کاری آماده منتاژ شده ، در این واحد توسط  پرسنل آموزش دیده و مجرب  تحت نظارت واحد کنترل کیفی منتاژ می شوند .

تا شیرآلات با دقت و کیفیت بالا تولید شوند.

واحد تست

تمامی محصولات مهاب آب ایرانیان پس از تولید در واحد تست توسط دستگاه های به روز ، با دقت بالا  در زمان مناسب ، در فشار مناسب  توسط کادری مجرب و زیر نظر مهندسین کنترل کیفی تست می شوند، تا محصولات دارای سلامت کامل و مطمین به دست مشتریان گرامی برسد.